Nacházíte se zde: Galaktis » Blog o vývoji » Již kompletně fungují cvičení

Již kompletně fungují cvičení

Od nynějška již zcela fungují cvičení. Vytváření i následné zkoušení. Doteď nefungovaly některé typy (např. typ 5 - doplňovačka), ale odteď se již nemusíte bát, že by něco nešlo.

Dnes bylo schváleno již 90 cvičení a tímto tempem pojedeme i nadále, takže vytvářejte a vytvářejte. V tuto chvíli je tvorba orientována více na nová cvičení, nežli články. Těch už je dost a nyní jsou k nim potřeba odpovídající, kvalitní cvičení.

Jak tvořit dobrá cvičení?

Když vytváříte cvičení, vidíte kolonku "odůvodnění" - tam byste měli psát důvod, proč je daná odpověď špatně! To je důležité - když uživatel vybere správnou odpověď, nepotřebuje přece vědět důvod. Ale pokud se splete, je to pro něj důležité. Proto cvičení, která nebudou mít popisy chyb, budou odměňována méně body než ty, u kterých budou chyby popsány, stačí stručně.

Normálně budou cvičení odměňována pěti až patnácti body. Výjimečně i dvaceti a více. Je to méně než u článků, ale jejich vytváření je také mnohem kratší a snadnější a díky tomu můžete díky cvičením získat ještě více bodů

Bylo doplněno mnoho požadovaných cvičení, takže hodně zdaru při vytváření!

Komentáře

Přidat komentář

Abyste mohli přidávat komentáře na blog, musíte se přihlásit.

Zavřít